2015-05-26

Wyniki naborów na wolne stanowiska w
służbie cywilnej MR

Rok 2017

 

ogłoszenia MR Nr ogłoszenia KPRM Stanowisko Departament

Wynik naboru

DPI_117_z 12009 Referendarz Departament Programów Infrastrukturalnych nabór zakończony bez wyboru kandydatki/kandydata
DIP_105_z 11516 Starszy specjalista Deparatament Promocji Funduszy Europejskich Marzena Wilczyńska, Warszawa
DIP_104_z 11515 Starszy specjalista Deparatment Promocji Funduszy Europejskich Jan Kujawski, Warszawa
DP_107_z 11560 starszy specjalista Departament Prawny

decyzja kandydatki/kandydata o rezygnacji z objęcia stanowiska

DPP_103_z 11353 referendarz Departament Programów Ponadregionalnych

decyzja kandydatki/kandydata o rezygnacji z objęcia stanowiska

BP_87_z 11336 starszy specjalista Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Stanisław Sałyga, Warszawa
BP_88_z 11338 specjalista Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Michał Wierzchowski, Warszawa
DPP_111_z 11629 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych Anna Łempicka, Warszawa
DPP_100_z 11114 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych Rezygnacja kandyatki z objecia stanowiska
DIR_94_z 11262 Specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju

nie wyłoniono najlepszych kandydatek/kandydatów

DPR_67_z 9884 Specjalista Departament Polityki Eksportowej Nie wyłoniono najlepszych kanndydatów/kandydatów
DPE_66_z 9875 Specjalista Departament Polityki Eksportowej Rezygnacja kandyatki z objecia stanowiska
DI_82_z 10644 Starszy specjalista Departament Informatyki Michał Galant, Warszawa
DZA_96_z 11875 główny specjalista Departament zobowiązań i Analiz żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych
DKF_76_z 10189 referendarz Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej Karolina Krzemińska, Warszawa
DIR_78_z 10582 starszy specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Aneta Wawrzyniecka, Topolin
DPI_79_z 10907 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Magdalena Mielczarska-Rogulska, Warszawa
DZK_65_z 10357 główny specjalista Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Jarosław Wieprzyński, Góra Kalwaria
DBR_95 11235 starszy specjalista Departament Budżetu Rozwoju żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
DZF_75_z 10532 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego brak wskazania kandydata
DOT_69 11066 Referendarz Departament Obrotu Towaram Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego w w Wydziale Kontorli Eksportu nabór anulowano
DRP_84 11169 starszy specjalista Departament Regionalnych Programów Operacyjnych brak wskazania kandydata
DPA_77_z 11379 główny specjalista Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego brak ofert kandydatów/kandydatek
DZF_74_z 10161 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Anna Ukraińska, Warszawa
DIP_81_z 10482 starszy specjalista Departament Promocji Funduszy Europejskich Sylwia Chacińska, Wołomin
DZF_58_z 10265 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego wybrany kandydat/ka zrezygnował/a z objęcia stanowiska
DSE_64_z 10359 specjalista Departament Spraw Europejskich Katarzyna Cichos, Siemianowice Śląskie
DPI_12_z 10052 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych nie wyłoniono najlepszego kandydata
DOR_70_z 9878 referendarz Departament Oceny  Ryzyka Regulacyjnego Karolina Długosz, Koluszki
DPP_53_z 9944 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych rezygnacja wybranego kandydata
DPT_68_z 10101 główny specjalista Departament Programów Pomocowych

nabór zakończony bez wyboru kandydatki/kandydata

DSR_6_z 10362 specjalista Departament Strategii Rozwoju nie wyłoniono najlepszego kandydata
DIR_54_z 9814 referendarz Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju nie wyłoniono najlepszego kandydata
DIP_59 9983 Specjalista Departament Promocji Funduszy Europejskich Małgorzata Bordzań, Warszawa
DPP_62_z 9980 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych nie wyloniono najlepszych kandydatów
BDG_44_z 9513 referendarz Biuro Dyrektora Generalnego Anna Radzikowska, Warszawa
BK_32_z 9328 audytor wewnętrzny Biuro Kontroli Anna Słupecka, Legionowo
BA_71_z 9948 specjalista Biuro Administracyjne nie wyloniono najlepszych kandydatów
DIR_34_z 9149 referendarz Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Urszula Grabowska, Rzeszów
DI_55_z 9330 starszy specjalista Departament Informatyki nabór zakończony bez wskazania kandydata
DPP_80_z 10391 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych nabór anulowano
DCD_63_z 9728 podreferendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji Edyta Gawrońska, Sochaczew
DOR_48_z 8942 specjalista Departament Oceny  Ryzyka Regulacyjnego nabór zakończony bez wskazania kandydata
DRC_29_z 9805 referendarz Departament Rozwoju Cyfrowego nabór zakończony bez wskazania kandydata
DZF_56_z 9804 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Małgorzata Złotkowska,
DPA_28_z 8288 naczelnik wydziału Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego nabór zakończony bez wyboru kandydata
DHU_14_z 8702 starszy specjalista Departament Handlu i Usług Anna Bondarowicz, Zakroczym
DSR_57_z 9448 referendarz Departament Strategii Rozwoju Patrycja Starzec, Warszawa
DIP_31_z 9856 specjalista Departament Promocji Funduszy Europejskich nabór anulowano
DBR_37_z 8676 specjalista Departament Budżetu Rozwoju wybrany kandydat/ka zrezygnował/a z objęcia stanowiska
DWT_25_z 8834 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej Sylwia Łukasiak, Wielgolas Brzeziński
DWT_52_z 9380 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej nabór anulowano
DOR_40_z 8700 referendarz Departament Oceny Ryzyka Regulacyjnego nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
BA_35_z 8551 głowny specjalista Biuro Administracyjne Łukasz Subaczewski, Warszawa
DZF_30_z 8623 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska
BP_41_z 8733 specjalista Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej nabór zakończony, bez wyboru kandydata/ki
DPI_13_z 7578 referendarz Departament Programów Infrastrukturalnych Izabela Musiał, Warszawa
BA_21_z 8189 specjalista Biuro Administracyjne Ewa Nilsson, Warszawa
DZK_33_z 8978 główny specjalista Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego nabór anulowany
DRP_7_z 8060 specjalista Departament Regionalnych Programów Operacyjnych Agnieszka Laskowska, Warszawa
DBR_36_z 8549 specjalista Departament Budżetu Rozwoju nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
BZL_19_z 8291 specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Martyna Żebrowska, Warszawa
DSE_15_z 7674 specjalista Departament Spraw Europejskich Katarzyna Colombel, Warszawa
DPI_3_z 6982 główny specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Łukasz Janik, Warszawa
DSR_5_z 7457 specjalista Departament Strategii Rozwoju Kamila Lisowska, Warszawa
DP_2_z 6947 starszy specjalista Departament Prawny kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska
DWT_1_z 6944 referendarz Departament  Współpracy Terytorialnej

nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki

BZL_4_z 7110 specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
DOR_16_z 7678 starszy specjalista Departament Oceny Ryzyka Regulacyjnego nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
DWT_8_z 7458 specjalista Departament  Współpracy Terytorialnej wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska
DIP_9_z 7483 specjalista Departament Informacji i Promocji Katarzyna Dinst Warszawa
DWT_17_z 8066 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska
DIR_23_z 8225 referendarz Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Marta Kobryn Warszawa, Janusz Olbrycht Warszawa
DWT_18_z 7761 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
DWT_22_z 8000 starszy specjalista Departament Współpracy Terytorialnej

nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki

DSR_11_z 7774 referendarz Departament Strategii Rozwoju Natalia Łajdych Zielona Góra
DWT_24_z 8832 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej Magdalena Włodarczyk Warszawa
DWT_27_Z 8835 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej Radosław Adamski Warszawa
DCD_92_Z 11111 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji nabór anulowany
DCD_93_Z 11113 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji nabór anulowany
DPM_73 10540 główny specjalista Departament Małych i Średnich Przedsiębiorstw nie wybarnoo najlepszego kandydata
BZL_42 8751 referendarz Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Agata Szczepanowska Radom
DPT_68 10101 główny specjalista Departament Programów Pomocowych nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
DPA_122 11990 główny specjalista Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki

 


Rok 2016

 

ogłoszenia MR Nr ogłoszenia KPRM Stanowisko Departament

Wynik naboru

DP_124_z 5974 radca prawny Departament Prawny Marta Żak, Warszawa
DOR_87_z 5605 starszy specjalista Departament Oceny Ryzyka Regulacyjnego rezygnacja kandydatki z objęcia stanowiska
DOR_130_z 5485 radca ministra Departament Oceny Ryzyka Regulacyjnego Piotr Waglowski, Warszawa
DHU_143_z 6732 starszy specjalista Departament Handlu i Usług Sylwia Sadowska, Warszawa
BP_128_z 6023 referendarz Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Monika Kokoszka, Ząbki
DPI_147_z 6420 referendarz Departament Programów Infrastrukturalnych Monika Uss, Cyców
DZK_120 6474 specjalista Departament Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
BDG_137 6296 referendarz Biuro Dyrektora Generalnego Anna Malicka, Wyszków
DRC_133 6060 referendarz Departament Rozwoju Cyfrowego Ola Kaźmierczak, Warszawa
BP_126 6061 główny specjalista Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Konrad Fischer, Wólka Kosowska
DZF_140_z 5990 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
DOR_141_z 6621 starszy specjalista Departament Ocenty Ryzyka Regulacyjnego

nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki

BP_127_z 6299 starszy specjalista Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej nie wyłoniono najlepszego kandydata
DSR_119_z 5100 specjalista Departament Strategii Rozwoju Grzegorz Cichowicz, Ząbki
DIR_136_z 6018 specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju nie wpłynęla żadna oferta
DBR_85_z 5053 referendarz Departament Budżetu Rozwoju Ewelina Pałgan, Warszawa
DIP_118_z 5378 główny specjalista Departament Informacji i Promocji Cecylia Kochanowska, Warszawa
DIR_112 5506 specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Marta Kowalczyk, Mińsk Mazowiecki
DZF_105_z 5381 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Joanna Maciukiewicz, Grodzisk Mazowiecki
DSR_93_z 4796 referendarz Departament Strategii Rozwoju Michał Rudnicki, Warszawa
DPI_115_z 5715 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Marta Lizuraj, Warszawa
DPA_47_z 4217 naczelnik wydziału Departament Partnerstwa Publiczno-Prywatnego nie wyłoniono najlepszego kandydata
DPP_84_z 5432 główny specjalista Departament Programów Ponadregionalnych Przemysław Lewandowski, Warszawa
DRC_106_z 4964 referendarz Departament Rozwoju Cyfrowego Joanna Wróbel, Warszawa
DDR_92_z 4354 specjalista Departament Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Beata Nowakowska, Warszawa
BP_129_z 5588 referendarz Biuro Obsługi Pełnomocnika Rządu do Spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Jakub Trojgo, Warszawa
DIP_108_z 4725 starszy specjalista Departament Informacji i Promocji Aleksandra Borowiec, Warszawa
BZL_117_z 5022 starszy specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi nie wyłoniono najlepszego kandydata
DP_95_z 4726 podreferendarz Departament Prawny Anna Poziarska, Warszawa
DDR_103_z 4357 specjalista Departament Doskonalenia Regulacji Gospodarczych Ewelina Kosowska, Ząbki
BZL_104_z 4449 starszy specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi nabór anulowano
DPP_114_z 4955 specjalista Departament Programów Ponadregionalnych Sylwia Jankowska, Tłuszcz
DSR_33_z 3488 specjalista Departament Strategii Rozwoju Jakub Ruman, Warszawa
DSR_88_z 4349 specjalista Departament Strategii Rozwoju żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych
DIR_78_z 3810 specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Marcin Leśniak, Kraków
BZL_98_z 4267 starszy specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych
DSR_39_z 2687 główny specjalista Departament strategii Rozwoju nie wyłoniono najlepszego kandydata
DPI_63_z 2869 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Wojciech Turek, Pułtusk
DIR_77_z 3808 specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych
DSR_72_z 3478 starszy specjalista Departament Strategii Rozwoju Małgorzata Chodowicz, Warszawa
DZF_69_z 3572 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Michał Statsiak, Warszawa
DSR_43_z 1290 specjalista Departament Strategii Rozwoju Maciej Roman, Warszawa
DK_21_z 16 specjalista Departament Komunikacji

Sara Kowalik, Warszawa

Maria Kochanowska, Warszawa

DSE_9_z 180350 specjalista Departament Spraw Europejskich Magdalena Czapska, Warszawa
DWT_13 180084 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej Agnieszka Wierzbicka, Warszawa
DSE_6 179852 specjalista Departament Spraw Europejskich

Dorota Mitrus, Lublin

Paweł duVall, Kraków

DBR_1_z 179747 referendarz Departament Budżetu Rozwoju nie wyłoniono najlepszego kandydata
BP_7 179455 specjalista Biuro Pełnomocnika ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej 

Paweł Gromek,

Warszawa

DBR_12_z 180089 referendarz Departament Budżetu Rozwoju nie wyłoniono najlepszego kandydata
DBR_16 180561 specjalista Departament Budżetu Rozwoju Monika Omelańczuk
BZL_38_z 53 specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi nabór anulowano
DZP_41 164 główny specjalista Departament Zarządzania Projektami nabór anulowano
DZP_42 167 główny specjalista Departament Zarządzania Projektami nabór anulowano
DDR_36 342 specjalista Departament Doskonalenia Regulacji Gospodarczych nie wybrano najlpszego kandydata
DDR _37 104 specjalista Departament Doskonalenia Regulacji Gospodarczych nie wybrano najlpszego kandydata
BZL_25 181296 specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Małgorzata Zaręba Warszawa
DSE_45 1293 specjalista Departament Spraw Europejskich nie wyłoniono najlepszego kandydata
DWT_40 178 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej Mateusz Dębowicz Warszawa
BDG_46 1205 specjalista Biuro Dyrektora Generalnego Marlena Prażmowska Warszawa
DZF_19 1429 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Katarzyna Kowalska Warszawa
DPP_28 1849 specjalista Departament Programów Ponadregionalnych nie wskazano najlepszego kandydata
DSR_43 1290 specjalista Departament Strategii Rozwoju Maciej Roman Warszawa
BZL_51 1432 główny specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Leszek Piotrowski Siedlce
DI_54 1904 podreferendarz Departament Informatyki Mariusz Wachowski Warszawa
DOT_74 2796 specjalista

Departament Obrotu Towarami Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego

nikt nie spełnił wymagań formalnych
DDR_59_z 2400 specjalista Departament Doskonalenia Regulacji Gospodarczych

Bartosz Grzesiowski, Warszawa

Łukasz Słapek, Warszawa

Andrzej Guzowski, Warszawa

Nina Szczęch, Warszawa

Przemysław Grosfeld, Nagórki Jabłoń

DSE_61_z 2697 specjalista Departament Spraw Europejskich Katarzyna Groszyńska, Warszawa
DPP_48_z 2161 specjalista Departament Programów Ponadregionalnych rezygnacja kandydata
DIR_79_z 3811 starszy specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju nabór anulowany
BDG_31_z 1785 referendarz Biuro Dyrektora Generalnego Jolanta Piotrowicz, Żuromin
DWT_58 2757 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej nie wybrano najlepszego kandydata
DZF_60 3809 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego nie wybrano najlepszego kandydata
DSR_96 4080 główny specjalista Departament Strategii Rozwoju nie wybrano najlepszego kandydata
DZF_91 4523 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego żadna oferta nie spełniała wymogów formalnych
DK_86 3689 podreferendarz Departament Komunikacji Tomasz Leś Warszawa
DWT_75 3285 starszy specjalista Departament Współpracy Terytorialnej nie wybrano najlepszego kandydata
DWT_73 3487 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej nie wybrano najlepszego kandydata
DOT_74 3762 specjalista Departament Obrotu Towarami Wrażliwymi i Bezpieczeństwa Technicznego Monika Admin Warszawa, Ewa Wiśniewsjka Warszawa
DPI_82_z 4223 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych nabór anulowany
DBR_81 3758 referendarz Departament Budżetu Rozwoju Paweł Gaida Warszawa
DIP_80 3730 starszy specjalista Departament Informacji i Promocji Paweł Flakiewicz Warszawa
DIP_35 1850 specjalista Departament Informacji i Promocji Anna Paszk Warszawa
DPI_64 3490 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Paulina Kucharczyk Warszawa
DIP_70 3729 specjalista Departament Informacji i Promocji Nina Peret  Brwinów
DIR_78 3810 specjalista Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Agata Szturemska Warszawa
DK_86 3689 podreferendarz Departament Komunikacji Tomasz Leś Warszawa
DSR_96 4080 główny specjalista Departament Strategii Rozwoju nie wyłoniono najlepszego kandydata
BDG_71 3482 referendarz Biuro Dyrektora Generalnego

Dariusz Gostół Warszawa, Maria Godawa Warszawa

BP_113 4961 główny specjalista

w Biurze Obsługi Pełnomocnika Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej

Kamil Lipiński Warszawa
DWT_125 5502 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
DZP_90 3763 główny specjalista Departament Zarządzania Projektami bez wyboru kandydata
BZL_121_z 5060 starszy specjalista Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Edyta Zielińska Wóla Załęska
DPI_83_z 4226 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych nabór anulowano
DZF_122_z 5671 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego nie wybrano najlepszego kandydata
DIN_110_z 5483 referendarz Departament Innowacji Minika Gładysz Warszawa, Patrycja Jędrzejewska Warszawa
DPI_145_z 6300 specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Michał Daniluk Warszawa,Wojciech Lupiński Warszawa-kandydat zrezygnował
DPI_134_z 6302 podreferendarz Departament Programów Infrastrukturalnych Robert Szlendak Warszawa
DSR_131_z 6628 główny specjalista Departament Strategii Rozwoju Tomasz Sałański Poświętne
DBR_142_z 6624 specjalista Departament Budżetu Rozwoju wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska
DPI_148_z 6563 główny specjalista Departament Programów Infrastrukturalnych Marek Miszczak Warszawa
DIR_138_z 6396 referendarz Departament Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Wiktor Kozłowski Warszawa, Klaudia Habrowska Warszawa
DZF_123_Z 5368 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego nabór anulowany
DSR_97_Z 4322 główny specjalista Departament Strategii Rozwoju nie wskazano kandydata
BA_132_z 12411 specjalista Biuro Administracyjne Rafał Krzewski Warszawa
DSR_150_z 13442 specjalista Departament Strategii Rozwoju nabór anulowany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU  

 

Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk 

 

Nr ogłoszenia MIiR Nr ogłoszenia KPRM Stanowisko Departament Wynik naboru
BA 190 174398 referendarz Biuro Administracyjne nabór anulowano
DCD 185 174936 starszy specjalista Departament Certyfikacji i Desygnacji nabór anulowano
DKI 131 174052 referendarz Departament Konkurencyjności i Innowacyjnośći nabór anulowano
DKS 192 174072 referendarz Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju nabór anulowano
DPT 168 172703 referendarz Departament Programów Pomocowych nabór anulowano
DPP 197 175332 referendarz Departament Programów Ponadregionalnych nabór anulowano
DWI 182 174947 specjalista Departament Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych nabór anulowano
DWT 202 174935 specjalista Departament Wspólpracy Terytorialnej nabór anulowano
DWT 176 172687  specjalista  Departament Wspólpracy Terytorialnej  Agnieszka Kałuszyńska
Warszawa 
DDA 177 173024  specjalista   Departament Dróg i Autostrad  nabór anulowano
DKS 183 173733  referendarz Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju  Ewa Jagiełlo Warszawa  
DB 188 173732 specjalista Departament Budownictwa Janusz Buszkowski, Warszawa
DKI 148 171472 starszy specjalista Departament Konkurencyjności i Innowacyjnośći Łukasz Rusztecki, Warszawa
DWT 181 173021 specjalista Departament Wspólpracy Terytorialnej Michał Dąbek, Warszawa
DPT 107 169759 starszy specjalista Departament Programów Pomocowych nabór zakończony bez wyboru kandydata
DPI 106 169423 referendarz Departament Programów Infrastrukturalnych nabór zakończony bez wyboru kandydata
DTM 92 168496 referendarz Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi nabór anulowany
DKS 82 168464 specjalista Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju Marzena Rutkowska-Filipczak, Warszawa
DKF 42 166907 referendarz Departament  Koordynacji Wdrażania Funduszy UE Martyna Politowska, Warszawa
DZF 174 172700 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Karolina Koleńska, Berlin
SKR 178 173025 referendarz Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Barbara Maliszewska, Warszawa
DTD 162 172435 specjalista Departament Transportu Drogowego Katarzyna Uszyńska, Kobyłka
DPM 20 167391 głowny specjalista Departament Polityki Przestrzenne Małgorzata Kotowska, Warszawa
DKS 165 172655 starszy specjalista Departament Koordynacji strategii i Polityk Rozwoju Judyta Grodecka, Stubno
BA 180 172957 starszy specjalista Biuro Administracyjne Grażyna Więch, Warszawa
DDA 140 170848 specjalista Departament Dróg i Autostrad nabór zakończony bez wyboru kandydata
DZF 159 172244 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego   Edyta Jagodzińska Płock, Agnieszka Sliwa Starachowice 
DKS 158 172241 referendarz Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju Katarzyna Powierża Warszawa
DO_I_157 171837 podreferendarz Departament Orzecznictwa I Monika Drygiel Siedlce
BZL 156 172677 specjalista  Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi Bożena Broiło Kobyłka
DZF 152 171835 specjalista  Departament Europejskiego Funduszu Społecznego   nabór anulowano
DZF 151 171833 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego   Justyna Boguta Lublin
DCD 149 171831 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji  nabór anulowano
DCD 144 171830 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji  nabór anulowano
DKF 133 171154 referendarz  Departamnet Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej Michał Kamiński
Cegłów
oraz Małgorzata Tula
Pniewy 
DZF 125 170846 starszy specjalista  Departament Europejskiego Funduszu Społecznego  Joanna Bereza Warszawa
DTM 114 169726 referendarz Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi Ewa Makowska Legionowo
DWT 91 168900 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej  nabór anulowano
DPT 179 173018 główny specjalista Departament Programów Pomocowych Paulina Wróblewska Pruszków
DZF 184 173022 referendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Katarzyna Wypustek Glinianka
DI 172 173019 specjalista Departament Informatyki Dagmara Ossowska Warszawa
DWT 189 173734 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej Klaudia Piaseczna Warszawa
BDG 164 172812 podreferendarz Biuro Dyrektora Generalnego

Karolina Skowron Lesznowola

DPT 170 172689 starszy specjalista Departament Programów Pomocowych nabór anulowany
DPT 169 172703 specjalista Departament Programów Pomocowych Marta Konopka, Warszawa
DTM 186 173059 specjalista Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi Agnieszka Jędrzejewska, Warszawa
DDA 171 172658 referendarz Departament Dróg i Autostrad Michał Mazur, Warszawa
DDA 175 172698 specjalista Departament Dróg i Autostrad Wojciech Kukla, Siedlce
DB 166 172702 referendarz Departament Budownictwa Magdalena Matula, Warszawa
DO II 154 172099 referendarz Departament Orzecznictwa II Magdalena Wojturska Warszawa
DKS 167 172525 specjalista Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju Urszula Jastrzębska, Warszawa
DZF 163 172084 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Joanna Stankiewicz, Warszawa
DZF 161 172247 specjalista Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Anna Laszuk, Nadarzyn
DO I 153 171719 referendarz Departament Orzecznictwa I Agata Pastuszak, Warszawa
DTK 150 171743 specjalista Departament Transportu Kolejowego Radosław Piątek, Warszawa
DWM 137 171155 referendarz Departament Wspólpracy Międzynarodowej Rafał Stańczyk, Warszawa
DCD 134 170850 podreferendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji Izabela Musiał, Warszawa
DPP 145 171455 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych nabór zakończony bez wyboru kandydata
DWM 143 171136 specjalista Departament Współpracy Międzynarodowej Marta Menes, Warszawa
DWT 138 171116 starszy specjalista Departament Współpracy Terytorialnej Agnieszka Buśk, Warszawa
DBR 115 171118 referendarz Departament Budżetu Rozwoju Jolanta Wojdyna, Sulejówek
DWT 129 171131 specjalista Departament Współpracy Terytorialnej nabór anulowany
BDG 118 170211 referendarz Biuro Dyrektora Generalnego nabór zakończony bez wyboru kandydata
DO II 121 170267 referendarz Departament Orzecznictwa II Magdalena Zawadzka, Warszawa
DO I 124 170573 referendarz Departament Orzecznictwa I Maurycy Palejczyk, Warszawa
DO II 130 170844 specjalista Departament Orzecznictwa II Paweł Kozak, Warszawa
DPM 142 171133 specjalista Departament Polityki Przestrzennej Michał Sarzyński, Warszawa
DDA 83 168459 specjalista Departament Dróg i Autostrad Mateusz Rosiński, Warszawa
DWM 128 170576 specjalista Departament Współpracy Międzynarodowej Rafał Smentek, Warszawa
DWI 119 170264 podreferendarz Departament Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych Paulina Kowalska, Warszawa
DCD 117 170255 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji Michał Kackiewicz, Warszawa
DPM 76 168462 główny specjalista Departament Polityki Przestrzennej Jolanta Korzun, Warszawa
DOII 110 169420 referendarz Departament Orzecznictwa II Magdalena Plichta, Warszawa
DOII 104 169390 referendarz Departament Orzecznictwa II

Mariusz Kociuba, Świdnik

Jarosław Koczułam, Zamość

DWI 120 170253 referendarz Departament Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych Dominik Łotysz, Warszawa
DRC 116 170251 referendarz Departament Rozwoju Cyfrowego Zuzanna Młodak, Warszawa
DZF 126 170254 podreferendarz Departament Europejskiego Funduszu Społecznego Ewa Piałucha, Warszawa
DDA 72 168888 referendarz Departament Dróg i Autostrad Aleksander Zych, Warszawa
DWM 102 169687 specjalista Departament Współpracy Międzynarodowej nabór anulowany
DPP 95 169182 starszy specjalista Departament Programów Ponadregionalnych Helena Jędrzejczak, Warszawa
DCD 87 168877 referendarz Deparatment Certyfikacji i Desygnacji nie wyłoniono najlepszego kandydata
DPM 112 169727 starszy specjalista Departament Polityki Przestrzennej nie wyłoniono najlepszego kandydata
DPM 88 169966 specjalista Departament Polityki Przestrzennej nabór anulowany
DTD 94 168678 specjalista Departament Transportu Drogowego nie wybrano najlepszego kandydata
DOII 99 169181 specjalista Departament Orzecznictwa II Aleksandra Noceń, Warszawa
DWT 127 170268 referendarz Departament Współpracy Terytorialnej Adrian Zgiet, Warszawa
DTD 39 168656 specjalista Departament Transportu Drogowego Marek Wierzchowski, Lublin
DB 93 169120 specjalista Departament Budownictwa Karolina Gzowska, Tłuszcz
DIP 100 169072 specjalista Departament Informacji i Promocji Aleksandra Ratajczak, Warszawa
DTK 108 169688 specjalista Departament Transportu Kolejowego nabór zakończony bez wyboru kandydata
DDA 109 169758  specjalista Departament Dróg i Autostrad Jakub Tarka Łódź
BA 105 169188  specjalista   Biuro Administracyjne Anna Weiner Konin
DKS 85 168668  specjalista  Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju  Aleksandra Kułaczkowska Toruń
DTD 63 169107 specjalista Departament Transportu Drogowego Jarosław Żuk, Warszawa
DTD 61 169105 specjalista Departament Transportu Drogowego Ewelina Stączek, Przemyśl
DKS 98 169186 starszy specjalista Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju nabór anulowany
DDA 73 169391 specjalista Departament Dróg i Autostrad żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych
DKF 74 168620 starszy specjalista Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej Piotr Kołodziejczyk Warszawa
DZF 50 167192 starszy specjalista Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego
Anna Kuflikowska, Warszawa
DBR 96 169963 główny specjalista Departament Budżetu Rozwoju nabór anulowany
DO I 89 168658 referendarz Departament Orzecznictwa I nabór anulowany
DPI 69
167886
referendarz Departament Programów Infrastrukturalnych nie wybrano najlepszego kandydata
DCD 86 168876 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji Weronika Wolanin, Warszawa
DPP 68 168157 referendarz Departament Programów Ponadregionalnych Aneta Dymerska, Gibałka
DPP 84 168419 specjalista Departament Programów Ponadregionalnych nie wybrano najlepszego kandydata
DO I 97 168919 referendarz Departament Orzecznictwa I Joanna Łapiak, Warszawa
DB 78 168432 starszy specjalista Departament Budownictwa wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia
DCD 90 168680 referendarz Departament Certyfikacji i Desygnacji Alicja Silska-Kluza, Warszawa
BA 79 168540 główny specjalista Biuro Administracyjne Adam Rudzki, Warszawa
DPP 29 166351 główny specjalista Departament Programów Ponadregionalnych Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa
DPM 65 167883 referendarz Departament Polityki Przestrzennej Joanna Popławska, Warszawa
BA 103 169408 główny specjalista Biuro Administracyjne Lucyna Gać, Warszawa

DI 139

171424 specjalista Departament Informatyki nie wybrano najlepszego kandydata
SKR 123 170567 główny specjalista Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego nie wybrano najlepszego kandydata
DTM 147 171430 referendarz Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi Anna Grela, Gdynia
DKS 113 169968 specjalista Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju Julia Korcz Warszawa
DTM 122 170326 specjalista Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi Natalia Zając, Lublin
DPM 111 170595 starszy specjalista Departament Polityki Przestrzennej żaden kandydat nie spełnił wymagań minimalnych
DDA 146 171425 specjalista Departament Dróg i Autostrad Michał Strzelichowski, Warszawa
DI 160 172429 główny specjalista Deparatment Informatyki nikt nie spełnił wymagań formalnych
DKI 141 171158 starszy specjalista Departament Konkurencyjności i Innowacyjności Joanna Świątek, Pruszków
  •  
    1. ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru:  Marta Płazińska Kraków,
    2. ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
    3. ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
    4. ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
    5. ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
    6. ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, 
    7. ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
    8. ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
    9. ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
    10. ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
    11. ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa   
    12. ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
    13. ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
    14. ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
    15. ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
    16. ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
    17. ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
    18. ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
    19. ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
    20. ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
    21. ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
    22. ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa - kandydatka zrezygnowała z podjęcia zatrudnienia
    23. ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
    24. ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
    25. ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
    26. ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
    27. ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
    28. ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
    29. ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
    30. ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
    31. ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
    32. ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
    33. ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
    34. ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
    35. ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych 
    36. ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
    37. ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
    38. ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
    39. ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
    40. ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
    41. ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
    42. ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
    43. ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
    44. ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
    45. ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
    46. ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
    47. ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,  
    48. ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
    49.  ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
    50. ogłoszenie nr 166487 DI 25 na stanowisko starszego specjalisty w Departamencie Informatyki w Wydziale Utrzymania Systemów Teleinformatycznych 2, wynik naboru: kandydat nie spełnił wymagan minimalnych.
    51. ogłoszenie nr 166491 DBR 30 na stanowisko specjalisty w Departamencie Budżetu Rozwoju w Wydziale Budżetu, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych.
    52. ogłoszenie nr 167193 DTM 44 na stanowisko specjalisty w Departamencie Transportu morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi w Wydziale Ochrony Środowiska Morskiego, wynik naboru: Anna Konieczna, Warszawa,
    53. ogłoszenie nr 167385 DWT 54 na stanowisko specjalisty w Departamencie Współpracy Terytorialnej w Wydziale Finansowym, wynik: żaden kandydat nie spełniał wymagań formalnych.
       

     

    Wyniki naborów na wyższe stanowiska  w służbie cywilnej

     

    Nr ogłoszenia MIiR Nr ogłoszenia KPRM Stanowisko Departament Wynik naboru
    DRK_D_155 2443 dyrektor Departament Rozwoju Kolei nabór zakończony bez wyboru kandydata/kandydatki
    DPT_D_135 2419 dyrektor Departament Programów Pomocowych Przemysław Derwich, Warszawa
    BZK_136_D 2412 dyrektor Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych Paweł Potyra, Kobyłka

    BM_15

    2342 dyrektor Biuro Ministra Monika Boniecka, Warszawa
    DIP_56_D   dyrektor Departament Informacji i Promocji Robert Sidorowicz, Warszawa
    DTM_59_D  2309   dyrektor Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi Katarzyna Krzywda, Warszawa
    SKR_19_D  2302  dyrektor  Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  Agata Foks, Warszawa 
    BZK_36_D 2295 dyrektor Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych nie wyłoniono najlepszego kandydata
    DTK_2_D 2268 dyrektor Departament Transportu Kolejowego Paweł Kopczyński, Warszawa
    DTD_13_D 2264 dyrektor Departament Transportu Drogowego Łukasz Twardowski, Warszawa