Wersja |
Data zmiany |
Autor |
Opis |
Akcje |
2 |
2015-05-26 13:15:25 |
oiwanska oiwanska |
Pole category_id zmieniło wartość z '5664' na '5962' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
category_id | 5664 | 5962 |
|
3 |
2015-05-26 14:13:19 |
oiwanska oiwanska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></p> <p> </p> <p> <strong>Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p> <p> <strong>Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</strong></p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></p> <li> <div align="justify"> </div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>2295 BZK 36_D </strong>na stanowisko <strong>dyrektora Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>2268 DTK 2 </strong>na stanowisko <strong>Dyrektora Departamentu Transportu Kolejowego</strong>, wynik naboru Paweł Kopczyński Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>2264 DTD 13 </strong>na stanowisko <strong>dyrektora Departamentu Transportu Drogowego</strong>, wynik naboru: Łukasz Twardowski Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> <p> </p> <p> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong><span style="font-size: 0.95em">Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" style="width: 500px"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
ogłoszenie nr 2295 BZK 36_D na stanowisko dyrektora Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
ogłoszenie nr 2268 DTK 2 na stanowisko Dyrektora Departamentu Transportu Kolejowego, wynik naboru Paweł Kopczyński Warszawa,
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
ogłoszenie nr 2264 DTD 13 na stanowisko dyrektora Departamentu Transportu Drogowego, wynik naboru: Łukasz Twardowski Warszawa,
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2015-05-26 16:52:45 |
dagmarahk dagmarahk |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></p> <li> <div align="justify"> </div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>2295 BZK 36_D </strong>na stanowisko <strong>dyrektora Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>2268 DTK 2 </strong>na stanowisko <strong>Dyrektora Departamentu Transportu Kolejowego</strong>, wynik naboru Paweł Kopczyński Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>2264 DTD 13 </strong>na stanowisko <strong>dyrektora Departamentu Transportu Drogowego</strong>, wynik naboru: Łukasz Twardowski Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> <p> </p> <p> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong><span style="font-size: 0.95em">Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" style="width: 500px"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size:1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
ogłoszenie nr 2295 BZK 36_D na stanowisko dyrektora Biura Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
ogłoszenie nr 2268 DTK 2 na stanowisko Dyrektora Departamentu Transportu Kolejowego, wynik naboru Paweł Kopczyński Warszawa,
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
ogłoszenie nr 2264 DTD 13 na stanowisko dyrektora Departamentu Transportu Drogowego, wynik naboru: Łukasz Twardowski Warszawa,
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
|
|
|
|
|
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
5 |
2015-05-26 16:54:58 |
dagmarahk dagmarahk |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;">Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size:1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Nabór do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Nabór na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
6 |
2015-05-28 11:01:09 |
oiwanska oiwanska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> <tr> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> <td> </td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size:1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
7 |
2015-05-28 16:17:55 |
brylkab brylkab |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size:1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size:1.125em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size:1.125em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
8 |
2015-05-29 09:13:25 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
9 |
2015-06-01 11:34:47 |
brylkab brylkab |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
10 |
2015-06-02 11:18:38 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
11 |
2015-06-08 10:24:48 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
12 |
2015-06-17 08:46:38 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
13 |
2015-06-17 16:08:09 |
brylkab brylkab |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
14 |
2015-06-23 13:22:58 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> BM 15</td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
BM 15 |
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
15 |
2015-06-25 09:03:46 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> BM 15</td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> BM 15</td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
BM 15 |
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
BM 15 |
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
16 |
2015-06-26 09:45:38 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> BM 15</td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
BM 15 |
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
17 |
2015-06-26 09:57:25 |
Marta_Sarbinska Marta_Sarbinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial,helvetica,sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> <span style="display: none"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
18 |
2015-06-26 15:55:21 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> <span style="display: none"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> <span style="display: none"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
19 |
2015-06-29 12:48:50 |
AnnaLacinska AnnaLacinska |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> <span style="display: none"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DIP 100</td> <td> 169072</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Aleksandra Ratajczak, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> <span style="display: none"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP 100 |
169072 |
specjalista |
Departament Informacji i Promocji |
Aleksandra Ratajczak, Warszawa |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
20 |
2015-06-29 13:48:27 |
brylkab brylkab |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DIP 100</td> <td> 169072</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Aleksandra Ratajczak, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> <span style="display: none"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><span style="font-size: 1.12em"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DB 93</td> <td> 169120</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> Karolina Gzowska, Tłuszcz</td> </tr> <tr> <td> DIP 100</td> <td> 169072</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Aleksandra Ratajczak, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none;"> <span style="display: none;"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none;"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none;"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DIP 100 |
169072 |
specjalista |
Departament Informacji i Promocji |
Aleksandra Ratajczak, Warszawa |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DB 93 |
169120 |
specjalista |
Departament Budownictwa |
Karolina Gzowska, Tłuszcz |
DIP 100 |
169072 |
specjalista |
Departament Informacji i Promocji |
Aleksandra Ratajczak, Warszawa |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|
21 |
2015-07-01 10:41:33 |
Anna Gawarecka |
Pole full zmieniło wartość z '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DB 93</td> <td> 169120</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> Karolina Gzowska, Tłuszcz</td> </tr> <tr> <td> DIP 100</td> <td> 169072</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Aleksandra Ratajczak, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none;"> <span style="display: none;"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none;"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none;"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' na '<p> <span style="font-size: 1.25em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU </strong></span></span></p> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk </strong></span></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> Nr ogłoszenia MIiR</td> <td> Nr ogłoszenia KPRM</td> <td> Stanowisko</td> <td> Departament</td> <td> Wynik naboru</td> </tr> <tr> <td> DTD 94</td> <td> 168678</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DOII 99</td> <td> 169181</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Orzecznictwa II</td> <td> Aleksandra Noceń, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DWT 127</td> <td> 170268</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Współpracy Terytorialnej</td> <td> Adrian Zgiet, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 39</td> <td> 168656</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Marek Wierzchowski, Lublin</td> </tr> <tr> <td> DB 93</td> <td> 169120</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> Karolina Gzowska, Tłuszcz</td> </tr> <tr> <td> DIP 100</td> <td> 169072</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Aleksandra Ratajczak, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTK 108</td> <td> <font class="title">169688 </font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> nabór zakończony bez wyboru kandydata</td> </tr> <tr> <td> DDA 109</td> <td> 169758<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> Jakub Tarka Łódź</td> </tr> <tr> <td> BA 105</td> <td> 169188<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none;"> <span style="display: none;"> </span></span></td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Anna Weiner Konin</td> </tr> <tr> <td> DKS 85</td> <td> 168668<span style="display: none;"> </span></td> <td> specjalista<span style="display: none;"> </span></td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju<span style="display: none;"> </span></td> <td> Aleksandra Kułaczkowska Toruń</td> </tr> <tr> <td> DTD 63</td> <td> <font class="title">169107</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Jarosław Żuk, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD 61</td> <td> <font class="title">169105</font></td> <td> specjalista</td> <td> Departament Transportu Drogowego</td> <td> Ewelina Stączek, Przemyśl</td> </tr> <tr> <td> DKS 98</td> <td> 169186</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DDA 73</td> <td> 169391</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Dróg i Autostrad</td> <td> żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych</td> </tr> <tr> <td> DKF 74</td> <td> 168620</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej</td> <td> Piotr Kołodziejczyk Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DZF 50</td> <td> <font class="title">167192 </font></td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Europejskiego<br /> Funduszu Społecznego</td> <td> Anna Kuflikowska, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DBR 96</td> <td> 169963</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Budżetu Rozwoju</td> <td> nabór anulowany</td> </tr> <tr> <td> DCD 86</td> <td> 168876</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Weronika Wolanin, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 68</td> <td> 168157</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Aneta Dymerska, Gibałka</td> </tr> <tr> <td> DPP 84</td> <td> 168419</td> <td> specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> nie wybrano najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DB 78</td> <td> 168432</td> <td> starszy specjalista</td> <td> Departament Budownictwa</td> <td> wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia</td> </tr> <tr> <td> DCD 90</td> <td> 168680</td> <td> referendarz</td> <td> Departament Certyfikacji i Desygnacji</td> <td> Alicja Silska-Kluza, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> BA 79</td> <td> 168540</td> <td> główny specjalista</td> <td> Biuro Administracyjne</td> <td> Adam Rudzki, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DPP 29</td> <td> 166351</td> <td> główny specjalista</td> <td> Departament Programów Ponadregionalnych</td> <td> Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa</td> </tr> </tbody> </table> <li> <div align="justify"> </div> </li> <ol> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167865 DPI 70 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167149 DBR 55 </strong>na <strong>stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167867 DWM 48 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej,</strong> wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167191 DK 46</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru:</strong> Tomasz Łuszczyński Lubycza Król. </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166834 DO_II_38</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166830 DTM 35</strong> stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi,</strong> wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167125 DBR 57</strong> na stanowisko r<strong>eferendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju,</strong> wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 167171 DPI 53</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167169 DPI 52</strong> na stanowisko <strong>specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167161 BM 45</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym,</strong> wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPM 41 167183</strong> na stanowisko <strong>specjalisty</strong> w <strong>Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, </strong>wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167160 DPP 34 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych</strong>, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166775 DPI 32</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166477 DPT 31</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych</strong> wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>DPP 27 166471</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli</strong> w <strong>Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowany</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165518 DB 24</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa,</strong> wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166516 DB 23</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, </strong>wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166472 DL 17 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa ,</strong> wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w</strong> <strong>Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi </strong>wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty </strong>w<strong> Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1656<strong>31 DM 4 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr 1657<strong>27 DZF 1</strong> na stanowisko specjalisty w <strong>Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, </strong>wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168461 DL 77 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego</strong>, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168363 BA 71</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju</strong>, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168228 DTD 62 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych</strong>, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167174 DO II 37 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3</strong>, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165883 DPI 9</strong> na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń</strong>, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166179 DBI 12 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE</strong>, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166450 DKI 21</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli</strong>, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166851 DWM 40 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej</strong>, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166910 DL 43</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym</strong>, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>168439 DBR 75 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, </strong>wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167163 DWP 49</strong> na stanowisko <strong>starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, </strong>wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167880 BM 60 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenia nr <strong>168441 DB 81 </strong>na stanowisko <strong>specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167373 DOI 58 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I,</strong> wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167102 BDG 47 </strong>na stanowisko<strong> referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, </strong>wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166490 DO I 26 </strong>na stanowisko <strong>starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I</strong>, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>167372 DKS 51 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Stra</strong><strong>tegii Polityki Rozwoju, </strong>wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 165877 DGN 8</strong> na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, </strong>wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165879 DPM 7 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej</strong>, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166466 DBR 22 </strong>na stanowisko <strong>referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju</strong>, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr<strong> 166274 BM 28 </strong>na stanowisko <strong>naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, </strong>wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166172 DTM 11 </strong>na stanowisko <strong>specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, </strong>wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166180 DO_II_16</strong> na stanowisko <strong>naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II</strong>, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>166171 DPP 10</strong> na stanowisko <strong>głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych,</strong> wynik naboru: nabór anulowano,</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165732 DPI 6</strong> na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych</strong>, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska, </span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165733 DWI 5 </strong>na stanowisko <strong>referendarza</strong> w <strong>Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych,</strong> wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa</span></div> </li> <li> <div align="justify"> <span style="display: none;"> </span><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">ogłoszenie nr <strong>165730 DCD 3</strong> na stanowisko <strong>referendarza </strong>w <strong>Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, </strong>wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice</span></div> </li> </ol> <p> </p> <p> <span style="font-size: 1.12em;"><strong><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><span style="font-size: 1.12em;"><span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;"><strong>Wyniki naborów </strong></span></span>na wyższe stanowiska w służbie cywilnej</span></strong></span></p> <p> </p> <table border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" height="213" width="500"> <tbody> <tr> <td> <strong>Nr ogłoszenia MIiR</strong></td> <td> <strong>Nr ogłoszenia KPRM</strong></td> <td> <strong>Stanowisko</strong></td> <td> <strong>Departament</strong></td> <td> <strong>Wynik naboru</strong></td> </tr> <tr> <td> <p> BM_15</p> </td> <td> 2342</td> <td> dyrektor</td> <td> Biuro Ministra</td> <td> Monika Boniecka, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DIP_56_D</td> <td> </td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Informacji i Promocji</td> <td> Robert Sidorowicz, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTM_59_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2309 <span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi</td> <td> Katarzyna Krzywda, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> SKR_19_D<span style="display: none;"> </span></td> <td> 2302<span style="display: none;"> </span></td> <td> dyrektor<span style="display: none;"> </span></td> <td> Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego<span style="display: none;"> </span></td> <td> Agata Foks, Warszawa<span style="display: none;"> </span></td> </tr> <tr> <td> BZK_36_D</td> <td> 2295</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych</span></td> <td> nie wyłoniono najlepszego kandydata</td> </tr> <tr> <td> DTK_2_D</td> <td> 2268</td> <td> dyrektor</td> <td> Departament Transportu Kolejowego</td> <td> Paweł Kopczyński, Warszawa</td> </tr> <tr> <td> DTD_13_D</td> <td> 2264</td> <td> dyrektor</td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Departament Transportu Drogowego</span></td> <td> <span style="font-family: arial, helvetica, sans-serif;">Łukasz Twardowski, Warszawa</span></td> </tr> </tbody> </table> <p> </p> <p> </p> ' |
Podgląd
Zamknij
Pole | Przed | Po |
---|
full |
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DB 93 |
169120 |
specjalista |
Departament Budownictwa |
Karolina Gzowska, Tłuszcz |
DIP 100 |
169072 |
specjalista |
Departament Informacji i Promocji |
Aleksandra Ratajczak, Warszawa |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
WYNIKI NABORÓW NA WOLNE STANOWISKA W SŁUŻBIE CYWILNEJ MINISTERSTWA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU
Wyniki naborów do służby cywilnej z wyłączeniem wyższych stanowisk
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
DTD 94 |
168678 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DOII 99 |
169181 |
specjalista |
Departament Orzecznictwa II |
Aleksandra Noceń, Warszawa |
DWT 127 |
170268 |
referendarz |
Departament Współpracy Terytorialnej |
Adrian Zgiet, Warszawa |
DTD 39 |
168656 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Marek Wierzchowski, Lublin |
DB 93 |
169120 |
specjalista |
Departament Budownictwa |
Karolina Gzowska, Tłuszcz |
DIP 100 |
169072 |
specjalista |
Departament Informacji i Promocji |
Aleksandra Ratajczak, Warszawa |
DTK 108 |
169688 |
specjalista |
Departament Transportu Kolejowego |
nabór zakończony bez wyboru kandydata |
DDA 109 |
169758 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
Jakub Tarka Łódź |
BA 105 |
169188 |
specjalista |
Biuro Administracyjne |
Anna Weiner Konin |
DKS 85 |
168668 |
specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
Aleksandra Kułaczkowska Toruń |
DTD 63 |
169107 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Jarosław Żuk, Warszawa |
DTD 61 |
169105 |
specjalista |
Departament Transportu Drogowego |
Ewelina Stączek, Przemyśl |
DKS 98 |
169186 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Strategii i Polityk Rozwoju |
nabór anulowany |
DDA 73 |
169391 |
specjalista |
Departament Dróg i Autostrad |
żadna aplikacja nie spełniła wymogów formalnych |
DKF 74 |
168620 |
starszy specjalista |
Departament Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej |
Piotr Kołodziejczyk Warszawa |
DZF 50 |
167192 |
starszy specjalista |
Departament Europejskiego
Funduszu Społecznego |
Anna Kuflikowska, Warszawa |
DBR 96 |
169963 |
główny specjalista |
Departament Budżetu Rozwoju |
nabór anulowany |
DCD 86 |
168876 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Weronika Wolanin, Warszawa |
DPP 68 |
168157 |
referendarz |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Aneta Dymerska, Gibałka |
DPP 84 |
168419 |
specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
nie wybrano najlepszego kandydata |
DB 78 |
168432 |
starszy specjalista |
Departament Budownictwa |
wskazany kandydat/kandydatka zrezygnował z zatrudnienia |
DCD 90 |
168680 |
referendarz |
Departament Certyfikacji i Desygnacji |
Alicja Silska-Kluza, Warszawa |
BA 79 |
168540 |
główny specjalista |
Biuro Administracyjne |
Adam Rudzki, Warszawa |
DPP 29 |
166351 |
główny specjalista |
Departament Programów Ponadregionalnych |
Małgorzata Wysocka-Giejło, Warszawa |
-
ogłoszenie nr 167865 DPI 70 na stanowisko specjalisty w Wydziale Wdrażania Projektów Środowiskowych w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Marta Płazińska Kraków,
-
ogłoszenie nr 167149 DBR 55 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Magdalena Zyśk Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167867 DWM 48 na stanowisko referendarza w Wydziale Koordynacji Procesu Decyzyjnego w UE w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru:Marcin Rzeszewicz Sopot,
-
ogłoszenie nr 167191 DK 46 na stanowisko referendarza w Wydziale Skarg i Wniosków w Departamencie Kontroli, wynik naboru: Tomasz Łuszczyński Lubycza Król.
-
ogłoszenie nr 166834 DO_II_38 na stanowisko referendarza w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 1 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: Magdalena Więcko Otwock,
-
ogłoszenie nr 166830 DTM 35 stanowisko referendarza w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji Departamentu Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi, wynik naboru: Paulina Kmita Warszawa,
-
ogłoszenie nr 167125 DBR 57 na stanowisko referendarza w Wydziale Budżetu w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Rafał Czyżewski Radom
-
ogłoszenie nr 167171 DPI 53 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: nabór anulowano
-
ogłoszenie nr 167169 DPI 52 na stanowisko specjalisty Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Łepkowska Otwock
-
ogłoszenie nr 167161 BM 45 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Zakupów w Biurze Administracyjnym, wynik naboru: nie wybrano najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr DPM 41 167183 na stanowisko specjalisty w Stanowisku ds. projektów Miejskich w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Monika Pastuszko Warszawa
-
ogłoszenie nr 167160 DPP 34 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Infrastruktury Transportowej w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: żadna aplikacja nie spełniła wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 166775 DPI 32 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Technicznej w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru: Anna Bieńczyk Wołomin
-
ogłoszenie nr 166477 DPT 31 na stanowisko referendarza w Wydziale Wdrażania Pomocy Zagranicznej w Departamencie Programów Pomocowych wynik naboru: Moniaka Augustynowicz Warszawa
-
ogłoszenie nr DPP 27 166471 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowany
-
ogłoszenie nr 165518 DB 24 na stanowisko głównego specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Sawczuk-Potocka
-
ogłoszenie nr 166516 DB 23 na stanowisko specjalisty w Zespole Nadzoru i Koordynacji w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Jan Dróżdż Warszawa
-
ogłoszenie nr 166472 DL 17 na stanowisko specjalisty w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego w Departamencie Lotnictwa , wynik naboru: nabór zakończony bez wskazania najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi wynik naboru Piotr Gmurczyk Warszawa
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz opłat Adjecenckich, wynik naboru: Agnieszka Słupska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165631 DM 4 na stanowisko referendarza w Wydziale Budownictwa Społecznego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: Katarzyna Szpot Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165727 DZF 1 na stanowisko specjalisty w Wydziale Budżetu i Rozliczeń w Departamencie Europejskiego Funduszu Społecznego, wynik naboru: Sylwia Białkowska Warszawa
-
ogłoszenie nr 168461 DL 77 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Polityki Rozwoju Transportu Lotniczego, wynik naboru: Adam Konarzewski, Otwock
-
ogłoszenie nr 168363 BA 71 na stanowisko referendarza w Biurze Administracyjnym w Wydziale Budżetu i Rozwoju, wynik naboru: Marta Kowalczyk, Warszawa
-
ogłoszenie nr 168228 DTD 62 na stanowisko referendarza w Departamencie Transportu Drogowego w Wydziale Warunków Technicznych Pojazdów i Przewozów Specjalnych, wynik naboru: Aleksandra Kurzempa, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167174 DO II 37 na stanowisko specjalisty w Departamencie Orzecznictwa II w Wydziale Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3, wynik naboru: wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165883 DPI 9 na stanowisko referendarza w Departamencie Programów Infrastrukturalnych w Wydziale Informacji, Promocji i Szkoleń, wynik naboru: Edyta Klimczak, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166179 DBI 12 na stanowisko referendarza w Departamencie Budżetu Infrastruktury w Wydziale Obsługi Infrastrukturalnych Projektów UE, wynik naboru: Łukasz Korlak, Konstancin-Jeziorna,
-
ogłoszenie nr 166450 DKI 21 na stanowisko specjalisty w Departamencie Konkurencyjności i Innowacyjności w Wydziale Kontroli, wynik naboru: Katarzyna Wierzbicka, Pruszków,
-
ogłoszenie nr 166851 DWM 40 na stanowisko referendarza w Wydziale Prawno-Budżetowym w Departamencie Współpracy Międzynarodowej, wynik naboru: Maciej Drozd, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166910 DL 43 na stanowisko specjalisty w Departamencie Lotnictwa w Wydziale Prawnym, wynik naboru: Ewelina Gruszewska, Białystok,
-
ogłoszenie nr 168439 DBR 75 na stanowisko referendarza w Wydziale Finansowania Regionalnych Programów Operacyjnych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata
-
ogłoszenie nr 167163 DWP 49 na stanowisko starszy specjalista w Wydziale Finansowania i Wdrażania Projektów w Departamencie Wsparcia Projektów Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, wynik naboru: Wojciech Tudek, Wola Rębkowska,
-
ogłoszenie nr 167880 BM 60 na stanowisko specjalista w Wydziale Prasowym w Biurze Ministra, wynik naboru: Aleksandra Serkowska, Warszawa,
-
ogłoszenia nr 168441 DB 81 na stanowisko specjalista w Wydziale Procesu Inwestycyjnego w Departamencie Budownictwa, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych
-
ogłoszenie nr 167373 DOI 58 na stanowisko referendarza w Wydziale Odszkodowań 2 w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: Rafał Dąbrowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 167102 BDG 47 na stanowisko referendarza w Wydziale Analiz Systemowych i Organizacji w Biurze Dyrektora Generalnego, wynik naboru: Marta Żach Warszawa, Olga Żarnotal Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166490 DO I 26 na stanowisko starszego specjalisty w Wydziale Ewidencji i Informacji Publicznej w Departamencie Orzecznictwa I, wynik naboru: nie wyłoniono najlepszego kandydata,
-
ogłoszenie nr 167372 DKS 51 na stanowisko specjalisty w Wydziale ds. Analiz Społeczno-Gospodarczych w Departamencie Koordynacji Strategii Polityki Rozwoju, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagan formalnych,
-
ogłoszenie nr 165877 DGN 8 na stanowisko specjalisty w Wydziale Podziałów, Wywłaszczeń Nieruchomości oraz Opłat Adiacenckich w Departamencie Gospodarki Nieruchomościami, wynik naboru: Agnieszka Słupska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 165879 DPM 7 na stanowisko specjalisty w Wydziale Przekształceń Systemowych w Departamencie Polityki Przestrzennej, wynik naboru: Jarosław Kadłubowski, Warszawa
-
ogłoszenie nr 166466 DBR 22 na stanowisko referendarza w Zespole Finansów Publicznych w Departamencie Budżetu Rozwoju, wynik naboru: Kamil Urban, Lublin,
-
ogłoszenie nr 166274 BM 28 na stanowisko naczelnika w Wydziale Spraw Rady Ministrów i Komitetu Rady Ministrów w Biurze Ministra, wynik naboru: Liliana Plesiewicz-Ziemińska, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166172 DTM 11 na stanowisko specjalisty w Wydziale Kształcenia i Kwalifikacji w Departamencie transportu Morskiego i Żeglugi, wynik naboru: Piotr Gmurczyk, Warszawa,
-
ogłoszenie nr 166180 DO_II_16 na stanowisko naczelnika Wydziału Orzecznictwa w Zakresie Lokalizacji Inwestycji 3 w Departamencie Orzecznictwa II, wynik naboru: żaden z kandydatów nie spełnił wymagań formalnych,
-
ogłoszenie nr 166171 DPP 10 na stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Systemu i Kontroli w Departamencie Programów Ponadregionalnych, wynik naboru: nabór anulowano,
-
ogłoszenie nr 165732 DPI 6 na stanowisko referendarza w Wydziale Systemu i Zarządzania Pomocą Techniczną w Departamencie Programów Infrastrukturalnych, wynik naboru wybrany kandydat zrezygnował z objęcia stanowiska,
-
ogłoszenie nr 165733 DWI 5 na stanowisko referendarza w Wydziale Nieprawidłowości w Departamencie Systemu Wdrażania Programów Infrastrukturalnych, wynik anboru: Paulina Kamińska Warszawa
-
ogłoszenie nr 165730 DCD 3 na stanowisko referendarza w Wydziale Certyfikacji i Rozliczeń w Departamencie Certyfikacji i Desygnacji, wynik naboru: Marta Szczechowicz Skierniewice
Wyniki naborów na wyższe stanowiska w służbie cywilnej
Nr ogłoszenia MIiR |
Nr ogłoszenia KPRM |
Stanowisko |
Departament |
Wynik naboru |
BM_15
|
2342 |
dyrektor |
Biuro Ministra |
Monika Boniecka, Warszawa |
DIP_56_D |
|
dyrektor |
Departament Informacji i Promocji |
Robert Sidorowicz, Warszawa |
DTM_59_D |
2309 |
dyrektor |
Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi |
Katarzyna Krzywda, Warszawa |
SKR_19_D |
2302 |
dyrektor |
Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego |
Agata Foks, Warszawa |
BZK_36_D |
2295 |
dyrektor |
Biuro Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych |
nie wyłoniono najlepszego kandydata |
DTK_2_D |
2268 |
dyrektor |
Departament Transportu Kolejowego |
Paweł Kopczyński, Warszawa |
DTD_13_D |
2264 |
dyrektor |
Departament Transportu Drogowego |
Łukasz Twardowski, Warszawa |
|
|